В постійних комісіях депутати опрацювали проекти рішень дев'ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 13.02.2019 15:46

12 лютого відбулися два спільних засідання чотирьох профільних комісій міської ради.

У засіданні комісій, взяли участь: міський голова Сергій Деденко та його заступники Сергій Єрьома і Олександр Кравцов, секретар міської ради Олексій Желтобрюх та розробники проектів рішень.

На порядок денний виносились та знайшли підтримку депутатів питання: «Про звіт про виконання міського бюджету за 2018 рік», «Про встановлення пільг по сплаті земельного податку бюджетним установам, що фінансуються з місцевих та державних бюджетів на 2019 рік».

Депутати також приділили увагу проектам рішень «Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність», «Про поновлення договорів оренди землі».

Народні обранці погодили проект Програми дитячого харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти Семенівської міської ради на 2019-2023 роки.

На чергове засідання сесії планується винести 17 земельних питань.

Всі проекти рішень порядку денного засідання спільних профільних комісій міської ради було розглянуто та рекомендовано винести на засідання чергової сесії із запропонованими пропозиціями.