Запрошуємо взяти участь!

Дата: 15.02.2019 07:58

Фото без опису1,2,3 березня 2019  рокувідбудеться XVII щорічний обласний ярмарок

«Щоможе жінка» вКУ«Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради(колишній кінотеатр ім. Щорса) м. Чернігів вул. Магістратська,3.

Організатором обласного ярмарку є громадська організація ГО «Спілка жінок Чернігівщини».

За підтримки Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, Чернігівської регіональної торгово-промислової палати,підприємства «Навчально-методичний центр» профспілок.

Метою цього заходу є промоція жіночого бізнесу та творчості. Цей захід у переддень Міжнародного жіночого свята  єсправжнім вісником весни в нашому місті вжесімнадцять років. Спрямованийна формуванняпозитивної думки громадян щодо професійної діяльності жінок-керівниць, підприємниць, громадських діячок, творчих особистостей, тощо.

Запрошуємо до участівобласному ярмарку ініціативних, яскравих, талановитих, творчих жінок, якімають свій власний бізнес або очолюють підприємства, фінансові установи, громадські організації, культурні та освітні заклади, надають різноманітніпослуги, творчих особистостей (майстринь, письменниць, художниць тощо).

Під час проведення заходу відбудуться: бізнес-зустрічі, показ мод від  дизайнерів вищих  професійних училищ м.Чернігова, презентація книжок  міських  авторів, різноманітні творчі майстер-класи з рукоділля, перукарського та  кондитерського мистецтва, візажу, флористики, концертна програма і інші цікаві заходи для дітей, жінок та всієї родини.

У рамках ярмарку будуть проведені конкурси: дитячих малюнків «Жінка-весна!», присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня та «Чернігівський сувенір».

На ярмарку буде можливість  ознайомитися з новими послугами, придбати ексклюзивні товари, вироби ручноїроботи таобрати оригінальні подарунки  жінкам, подругам, коханим.

Запрошуємо стати частиною соціального проекту,який своїм проведенням звертає увагу набільш значущу та важливурольжінки ужитті  нашого суспільства!

Заявка(для громадських організацій, закладів культури та освіти, майстринь) на участь в ХVII обласному ярмарку

Заявка(для юридичних осіб/ФОП) на участь в ХVIIобласному ярмарку «Що може жінка»

Заявка на проведення майстер-класів

*Заявки подаються до 15 лютого 2019 року та направляються на електронну  адресу:  wucn@ukr.net (в копію tanya_vygovska@ukr.net )

*За додатковою інформацією звертатися до куратора проекту Пекуровської Олени +38(097)2503056 та менеджера проекту Виговської Тетяни: +38(063)3379815.