Відбулись збори громадян Хотіївського старостинського округу

Дата: 15.02.2019 09:11

Фото без опису13 лютого 2019 року  в с. Хотіївка  були проведені загальні збори громадян Хотіївського старостинського округу. У роботі зборів приймали участь: перший заступник Семенівського міського голови Єрьома Сергій Анатолійович, виконуючий обов'язки старости Жога Ніна Василівна, начальник управління праці та соціального захисту населення Семенівської РДА Кулак Світлана Єдуардівна, депутат районної ради Гаєвий Олександр Григорович, дільничний інспектор Ігор Вікторович Перекута, старша медична сестра Семенівського районного ценрту первинної медико-санітарної допомоги Котляр Тетяна Василівна.

Місцеві жителі заслухали звіт   в. о. старости  Жоги Ніни Василівни  про діяльність у 2018 році, та які плануються проводитися роботи у 2019 році. Також була надана інформація першим заступником Семенівського міського голови Єрьомою Сергієм Анатолійовичем щодо виконання програми соціально-економічного розвитку Семенівської міської об’єднаної громади.

В минулому році проведено роботи з благоустрою та інші роботи.

У ході зустрічі було визначено коло питань, на які необхідно звернути увагу.

На загальних зборах мешканці с. Прогрес порушували питання щодо відновлення роботи Прогреського ФАПу.

Жителі с.Хотіївка не зовсім задоволені роботою Хотіївського фельдшера.

Населення попрохало керівництво громади  відремонтувати дорогу Семенівка - Хотіївка.

Також жителі висловили невдоволення щодо незаконного продажу на території сіл алкогольних напоїв.

Піднімалося питання щодо вуличного освітлення в селах Прогрес, Хотіївка.

Населення округу висловили невдоволення як працює програма «Доступні ліки», потрібно щоб ліки дійсно були доступні для сільських жителів.

Жителі попрохали установити в с. Хотіївка дитячий майданчик.

Також піднімалося питання щодо вивозу сміття, люди згодні заключати договори на цю послугу.

Перший заступник Семенівського міського голови Єрьома Сергій Анатолійович пообіцяв, що в цьому році для вуличного освітлення в селах Прогрес та Хотіївка буде виділено з бюджету близько 0,5 мільйона гривень, та пообіцяв посприяти в питанні щодо встановлення дитячого майданчика в с.Хотіївка.

Під час проведення зборів населенню надавались вичерпні відповіді і роз’яснення стосовно всіх питань, які обговорювалися.