Відбулись збори громадян в с. Галаганівка

Дата: 15.02.2019 10:25

14 лютого 2019 року в с.Галаганівка відбулися загальні збори громадян.

На зборах були присутні міський голова Деденко Сергій Іванович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, Кравцов Олександр Вікторович, начальник земельного відділу Семенівської міської ради Здота Олексій Володимирович, інші керівники установ та організацій.

Відзвітував про свою роботу по старостинському округу в.о.старости Кравченко Роман Володимирович. Далі жителі обговорили проблемні питання, які турбують громадян, а саме неякісне покриття мобільним зв'язком, виділення земельних ділянок по 2га для ведення особистого селянського господарства, а також непосильна вартість оформлення землі для сільських пенсіонерів. Також річ йшла і про необхідність модернізації вуличного освітлення. Наголошували на необхідності приведення у порядок (асфальтування) території біля пам'ятника Загиблим воїнам односельцям.