Щодо підтримки всесвітньої кампанії Година Землі 2019

Дата: 19.02.2019 15:40

Фото без описуВсесвітній фонд природи (WWF) запрошує українців приєднатися до відзначення Години Землі!

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме: вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об’єднання дій людей зі всього світу задля зупинення зміни клімату на планеті.

Цього року хвиля Години Землі прокотиться світом 30 березня.Тема цьогорічної кампанії продовжує закликати встановити власний Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) та підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити. Природа дає нам не тільки естетичну насолоду, але й послуги та багатства, без яких неможливо уявити наше життя — чисту воду та повітря, регуляцію клімату, їжу, ресурси та багато іншого.

Тож, просимо усіх небайдужих громадян підтримати ініціативу проведення Всесвітньої кампанії «Година Землі» шляхом вимкнення світла та електроприладів у суботу, 30 березня поточного року, на одну годину - з 20:30 до 21:30.