Семенівщина зустрічає спортсменів

Дата: 22.02.2019 09:14

Фото без описуДобігає свого кінця зима, а спортивні змагання на території Семенівщини тільки починають набирати обертів. Цієї суботи, 23 лютого, у нашому місті планується проведення районних змагань з хортингу серед юнаків та дівчат та зональний етап чемпіонату Чернігівської області з волейболу серед жінок.

Змагання з хортингу відбудуться на базі Семенівської дитячо-юнацької спортивної школи. Участь у спортивному заході візьмуть близько 80 дітей-хортингістів з Семенівського району, вихованці секції ДЮСШ та спортивних гурків Центру дитячої та юнацької творчості. Початок змагань об 11:00.

Волейбольні ігри будуть проведені на базі спортивної зали Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №3. До нас завітають жіночі волейбольні команди, які є чемпіонами в своїх районах, зокрема з Коропу, Новгород-Сіверська та Глухова. З ними зустрінеться команда учениць Семенівської гімназії №2, які вже не один рік тренуються у секції ДЮСШ та два роки поспіль є чемпіонками області по волейболу серед школярів. Буде проведено 2 гри: Семенівка-Глухів та Короп-Новгород-Сіверський. Початок о 12:00.

Тож, запрошуємо всіх прихильників на наше спортивне свято: волейболістів чекає ЗСО№3, ну а прихильники бойових мистецтв знайдуть себе на базі Семенівської ДЮСШ!

Відділ  освіти,  молоді  та  спорту