Вітаємо переможця обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Володимира Борздико!

Дата: 22.02.2019 11:02

Фото без опису16 лютого 2019 року на базі Чернігівського ЗСО І-ІІІ ступенів № 19 Чернігівської міської ради був проведений фінальний етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

На сьогодні конкурс набув особливої актуальності, адже його мета полягає в сприянні утвердженню державного статусу української мови, піднесенні її престижу серед молоді, вихованні поваги до культури й традицій українського народу.

У фінальному етапі Конкурсу взяли участь 40 здобувачів освіти. Серед них і учень 11 класу Семенівського закладу середньої освіти І – ІІІ ст. №3 Борздико Володимир.

Переможців обласного етапу Конкурсу, які стали учасниками фінального етапу змагання привітали й нагородили дипломами та подарунками члени оргкомітету та журі обласного етапу ХІХ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика: ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філософських наук, доцент Анатолій Заліський; представник Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів», заступник директора з наукової роботи Чернігівського літературно-меморіального музею-заповідника Михайла Коцюбинського Наталія Коцюбинська; завідувач кафедри філологічних дисциплін та методики їх викладання Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д. Ушинського, кандидат філологічних наук, доцент, голова журі обласного етапу XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Ганна Баран.

Після завершення змагання, із метою перевірки робіт членами журі фінального етапу Конкурсу, роботи учасників були відправлені до Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів».

Відділ  освіти,  молоді  та  спорту