Рідна мова – цілюще невичерпне джерело!

Дата: 22.02.2019 11:09

Фото без опису21 лютого в Україні відзначають Міжнародний день рідної мови. До святкування долучилися і навчальні заклади Семенівської громади. У школах учнями спільно з учителями-словесниками проведено масу цікавих пізнавальних заходів.

У Семенівській гімназії №2 шестикласники разом з учителем Рєпою Н.Б. підготували колективний проект «Слово до слова і казка готова». Гімназисти 5-Б та 6-Б класів провели цікавий конкурс «Казкар». Старшокласники написали  диктант «Рідна мова». Учні 7 і 8 класів зачарували усіх композицією «Ми йдемо по Україні, пов’язані вишиваними рушниками, і радість сяє у наших очах…»

Учні Погорільської школи стали активними учасниками брейн-рингу «Юні знавці рідної мови!»

Книжкові виставки “Мова – душа народу” , «Черпай знання з чистого джерела» зібрали багато глядачів у Костобобрівській та Погорільській школах.

У навчальних закладах сьогодні панували творча наснага та святкова атмосфера!