Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Семенівської міської ради

Дата: 22.02.2019 15:48

18 лютого в міській раді проведений конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку У конкурсі на зазначену вище посаду взяли участь дві кандидатури.

Конкурсний відбір проведений відповідно до встановленого чинним законодавством України Порядку.

За підсумками іспиту та результатами співбесіди, конкурсною комісією встановлені результати конкурсу, визнано і рекомендовано для призначення на посаду провідного спеціаліста відділу земельних відносин та агропромислового розвитку – Байдалу Ольгу Сергіївну.