Чергове засідання Робочої групи з розроблення Концепції стратегії розвитку Семенівської об'єднаної територіальної громади

Дата: 22.02.2019 15:51

Фото без описуДіяльність по підготовці стратегії розвитку Семенівської ОТГ наближається до фінішної прямої. Робоча група і експерт проекту Назар Глинський узгоджували основні положення, уточнювали дані та проводили необхідні консультації з таких головних питань як:

- розвиток місцевого економічного потенціалу – максимізація використання сільськогосподарського потенціалу громади, покращення розвитку малого бізнесу та залучення інвестицій;

- розбудова інженерної інфраструктури громади – підвищення рівня енергоефективності громади, підвищення ефективності роботи системи водопостачання та водовідведення в громаді, розвиток і модернізація місцевої дорожньо-транспортної інфраструктури;

- розвиток соціального капіталу – зміцнення згрунтованості та громадської активності мешканців, розвиток культурного простору громади, формування спільного інформаційного простору;

- підвищення якості середовища проживання – благоустрій місць громадського користування, забезпечення умов для всебічного розвитку дітей та молоді, підвищення рівня медичного і соціального захисту мешканців.

Захід відбувся у рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної і Західної України», що реалізується Фондом Розвитку Місцевої Демократії (FRDL, Республіка Польща) за участі низки регіональних партнерів, на Чернігівщині – це НГО Сіверський Інститут Регіональних Досліджень. Проект співфінансовано в рамках Програми співпраці у сфері розвитку “Польська допомога” Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2019 р.