Дата: 25.02.2019 12:41

Відповідно до рішення сесії міської ради № 277 від 20 грудня 2018 року «Про затвердження Порядку дій міської ради щодо виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна,  визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:

-нежитлова будівля (використовувалась як дитячий садочок), розташована за адресою: Чернігівська область, Семенівський район, с.Чорний Ріг, вул. Молодіжна,буд.1. Нежитлова будівля взята на облік в Реєстрі речових прав на нерухоме майно, як безхазяйне нерухоме майно 22.02.2019 року 09:38:42 (Номер запису про взяття на облік 14621, індексний номер витягу 157212089);

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік та  з дня розміщення оголошення на сайті Семенівської міської ради звернутися до відділу комунального майна міської ради з  підтверджуючими правовими документами для  зняття будівлі з обліку як безхазяйної.

Відділ комунального майна міської ради