Вікторина для учнів «Шевченкове слово у віках не старіє»

Дата: 07.03.2019 08:01

Фото без описуКожного року, на початку весни, українці вшановують пам’ять великого поета, людини світлого розуму, чистих помислів і трагічної долі –Тараса Григоровича Шевченка. Протягом не довгих літ життя поет зорав свою ниву і засіяв її словом добра, любові, правди та волі. У цьому році виповнюється 205 років з дня народження Т.Г.Шевченка, проте і нині живе під сонцем України Кобзареве слово, слово великої, непогасної любові до свого народу та землі.

До Шевченківських днів у світлиці Семенівського міського палацу культури працівники Історико-краєзнавчого музею провели вікторину для учнів 6-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3  на тему «Шевченкове слово у віках не старіє».

На заході дітям розповіли про найбільш важливі віхи життя Великого Кобзаря, зачитали відомі поезії та запропонували виконати цікаві завдання літературної вікторини. Із запропонованими завданнями діти впорались без труднощів. За участь школярі були нагороджені призами.

У кінці заходу дітям побажали пам’ятати великого Кобзаря, читати його твори, любити Україну, як любив її поет.