Наш Шевченко. В Семенівці пройшов флеш – моб присвячений 205 - річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

Дата: 12.03.2019 08:08

В історії є імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить й ім’я великого українського Кобзаря –Т.Г.Шевченка.  Неперевершений  світоч української  культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й в усьому світі. Великий Кобзар піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав  нам любити свій народ, плекати свою культуру.

Вже традиційно, в день народження геніального поета, біля пам’ятника Тарасу Шевченка в міському парку, зібралися поціновувачі творчості Великого Кобзаря: голова Семенівської районної ради – Малкович В.В., Іванівський сільський голова – Казановський М.М., вчителі, бібліотекарі, краєзнавці, фермери, підприємці та представники громадськості району.

На знак  шани до пам’ятника найвеличнішому поетові учасники флеш - мобу поклали квіти.  Від душі читали вірші та уривки найулюбленіших поезій  Тараса.

В читальному залі центральної районної бібліотеки можна ознайомитись з розгорнутою книжково-ілюстративною виставкою «Барви духу Шевченка», а для юних читачів дитяча районна бібліотека підготувала виставку «Шевченко великий син України».

Шевченко житиме вічно, як і його твори, написані наче про наше сьогодення, а його заклик до свободи і єдності свого народу в наш час є дуже актуальним. Тож слухаймо, читаємо, вивчаємо Кобзареве слово!

Галина Старосік, центральна районна бібліотека