Жінок Семенівщини привітали з 8 Березня!

Дата: 12.03.2019 10:21

Фото без опису

Ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – Міжнародний день прав жінок і миру. Цей день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Жінка –це берегиня роду, миру, злагоди і гармонії на рідній землі, без її підтримки, розуміння, творчої думки неможливі добрі зміни у нашому житті.

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру 7 березня в міському палаці культури відбулися святкові заходи. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь керівники району, трудові колективи організацій, підприємств, установ, а також представниці прекрасної статі Семенівщини.

Під час урочистого заходу міський голова Сергій Деденко звернувся зі словами привітань до всіх присутніх жінок та вручив Почесні грамоти міської ради:

Акуловій Інні Юріївні.

Бугдановій Людмилі Олександрівні.

Зверьок Тетяні Михайлівні.

Моторі Тетяні Василівні.

Також, помічник народного депутата Анатолія Євлахова, Петро Чирва за заслуги перед Ураїнським народом вручив Почесні грамоти Верховної Ради:

Гайовій Валентині Василівні, завідувачу Семенівського дошкільного навчального закладу № 3 «Яблунька» Семенівської міської  ради Чернігівської області.

Журавльовій Ларисі Володимирівні, вчителю початкових класів Семенівської гімназії № 2 Семенівської міської ради Чернігівської області.

Сухобок Аллі Олександрівні, вихователю закладу дошкільної освіти «Сонечко» Семенівської міської ради Чернігівської області.

Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам творчих колективів та окремим виконавцям за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.