Міською радою проводиться робота по приватизації об’єктів нерухомості комунальної власності

Дата: 12.03.2019 12:12

Згідно Закону України « Про приватизацію державного та комунального майна» сформований та затверджений перелік нерухомого майна, яке підлягає приватизації. Приватизація проводиться шляхом продажу на аукціоні в електронній торговій  системі Prozzoro. Умови продажу з урахуванням балансової вартості розробляються аукціонною комісією, створеною в міській раді.

В перших числах березня міською радою було продане нежитлове приміщення (колишня аптека) в с. Костобобрів. В аукціоні прийняв участь тільки один учасник і запропонував через електронний майданчик ТОВ «ЗАКУПКИ. ПРОМ. УА» закриту цінову пропозицію 15 000 грн.

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про приватизацію об’єкта шляхом викупу приміщення учасником аукціону. Після підписання договору купівлі - продажу між покупцем (житель села Костобобрів) та міським головою до міського бюджету надійдуть кошти за даний об’єкт нерухомості.