Семенівщина збагатилася черговою партією спортивних нагород!

Дата: 13.03.2019 08:53

Фото без описуЗ 08 по 10 березня у столиці проходив Чемпіонат України з хортингу, у якому взяли участь 550 спортсменів із 16 областей України.

Семенівщину представили 17 вихованців гуртків та секцій «Хортинг»,з яких 7 – гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості, 6 – Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст., 4 – Дитячо-юнацької спортивної школи. Усього на територію нашої громади та району привезли 4 бронзи, 7 срібних і 5 золотих медалей, з чим ми щиро вітаємо наших чемпіонів!

11 березня у Чернігові відбулися обласні змагання з волейболу серед дівчат 2003 року народження та молодше, де участь брали 12 команд – представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл, районів та громад, зокрема: 5 Чернігівських ДЮСШ, Прилуцька, Ніжинська, Городнянська, Куликівська та Семенівська ДЮСШ, Бахмацький район та Коропська ОТГ.

У нелегкій боротьбі наші волейболістки поступилися тільки одній із чернігівських команд і посіли друге місце. Тож колекція нагород спортивної школи поповнилася ще одним трофеєм! Вітаємо наших дівчат із черговою перемогою!

Нагадуємо, що 15 квітня відбудуться відкриті міські змагання з волейболу закладів загальної середньої освіти серед дівчат.  Запрошуємо  всіх уболівальників до спортивної зали Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. №3 на 10 годину  підтримати учасниць і насолодитися грою!

Відділ  освіти,  молоді  та  спорту