Дитяча музична школа отримала нові інструменти

Дата: 13.03.2019 14:58

Фото без описуСеменівська дитяча музична школа працює уже більше 50-ти років. За цей час її випускниками стали тисячі учнів, багато з яких продовжили здобувати музичну освіту та працюють сьогодні, як у рідній школі, так і в інших музичних закладах України. Проте для надання якісної освіти, школа постійно потребує оновлення інструментів. На жаль, скрутний фінансовий стан не дозволяє придбати музичні інструменти, які б відповідали сучасним вимогам.

На щастя, є люди, яких хвилює стан культури нашої громади. Відділ культури та туризму Семенівської міської ради висловлює щиру вдячність депутату Чернігівської обласної ради Лобоску Володимиру Петровичу за сприяння у придбанні баяну “Firotti” та саксофону “Yamaha”, які тепер служитимуть учням КЗ «Семенівська дитяча музична школа». Також неоціненним подарунком став акордеон “Horch”, який передала до музичної школи колишня учениця Климишина Світлана Володимирівна.

Ваша підтримка – це свідчення небайдужого ставлення до проблем культури та неоціненний внесок у розвиток музичного мистецтва Семенівщини.