Дата: 15.03.2019 09:13

Фото без описуВідповідно до рішення сесії міської ради №  277  від 20 грудня 2018 року  «Про затвердження Порядку дій  міської ради  щодо виявлення, обліку,     зберігання безхазяйного майна,  визнання спадщини відумерлою та прийняття такого майна у комунальну власність Семенівської міської ради» відділ комунального майна  міської ради повідомляє про виявлення та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, а саме:

- нежитлова  будівля (будинок культури),  розташована за адресою: Чернігівська область, Семенівський район, с.Лосівка,  вул. Партизанська, буд. 31. Нежитлове приміщення взято  на облік  в  Реєстрі речових прав 14.03.2019 р. 17:51:28 (Номер запису про взяття на облік 14741 , індексний номер витягу -159605352 ).

Можливі власники вказаного майна мають змогу протягом року з дня взяття на облік та  з дня розміщення оголошення на сайті Семенівської міської ради   звернутися  до відділу комунального майна міської ради з  підтверджуючими правовими документами для  зняття будинку з обліку як безхазяйного.

Відділ комунального майна міської ради