Розпочато сезонні роботи із благоустрою та наведенню санітарного порядку

Дата: 15.03.2019 16:00

На цьому тижні бригада з благоустрою Семенівської міської ради проводила роботи по видаленню чагарників та вивезенню сміття на вул.Шкільна. У минулому році це місце вже прибиралося силами працівників закладів освіти, проте знову має неохайний вигляд.

Мешканці Семенівки завжди славилися своєю хазяйновитістю і охайністю. З метою централізованого вивезення сміття на санкціонований полігон звертаємось з проханням до жителів вул. Шкільна заключати договори на вивезення твердих побутових відходів.

Кожен з нас може зробити особистий вклад в благородну справу та лише спільними зусиллями ми перетворемо нашу рідну Семенівку на комфортне для проживання місто!

Анонім
2019-03-18 11:16:45

Буде хазяїн у хатини то й сміття зникне

2019-03-17 12:06:17