Як отримати довідку про свої доходи для заповнення декларації через Електронний кабінет платника

Дата: 15.03.2019 16:12

До уваги платників податків! Як відомо, з 1 січня 2019 року розпочалася щорічна кампанія декларування доходів громадян. Для забезпечення економії часу та максимальної зручності платників розроблений електронний сервіс «Електронний кабінет платника».

Скористатись зазначеним сервісом зможуть особи, які мають особистий ключ електронного цифрового підпису, зокрема: АЦСК ІДД ДФС; АЦСК AT КБ «ПРИВАТБАНК»; АЦСК ПАТ «УкрСиббанк»; АЦСК AT «Ощадбанк»; АЦСК «MASTERKEY» TOB «АРТ-МАСТЕР» ; АЦСК TOB «КС»; АЦСК ДП «УСС»; АЦСК «TOB «Алтерсайн»; АЦСК ДП «Український інститут інтелектуальної власності» тощо.

Тож пропонуємо покрокову інструкцію для отримання довідки про свої доходи в Електронному кабінеті платника.

Покрокова інструкція