Творчий звіт у с. Чорний Ріг

Дата: 25.03.2019 15:30

23 березня 2019 року пройшов творчій звіт художньої самодіяльності в с. Чорний ріг.

Глядачів зустрів святково оформлений зал, сцена була прикрашена рушниками та візерунками української вишивки, що дуже гармонійно поєдналося з тематикою концерту.

Композиція концертної програми продемонструвала як еволюціонувала наша культура від давніх давен до теперішнього часу. Програма була представлена різноманітними колективами та сольними виконавцями. Учасники виконали фольклорні пісні, народні пісні, пісні сучасної естради. Також було представлене театралізоване дійство на основі народних обрядів та хореографічні композиції.

В цілому звіт пройшов на високому рівні, глядачі з великим задоволенням переглядали концерт та щиро аплодували артистам.