Перший дитячий театральний фестиваль "те-Арт-соціо"

Дата: 26.03.2019 12:57

Фото без описуМинулої п'ятниці у Семенівці пройшов міський етап обласного фестивалю дитячих театральних колективів «те-Арт-соціо».

Участь у Фестивалі брали дитячі колективи шкіл та Центру дитячої та юнацької творчості. Виступи колективів проходили у 2 вікових категоріях: 12-14 років (середня група) та 15-17 років ( старша група) . У середній віковій категорії театральні номери розігрували 6 колективів, старша була представлена 4 сценічними постановками.

Кожний театральний номер розкривав актуальні проблеми, які побутують у нашому суспільстві: булінг, інтернет залежність, екологія, шкідливі звички. Переконливою грою на сцені юні актори - аматори перевершили всі можливі сподівання та очікування. Добре відіграні репліки та вміння акторів вжитися в роль змушували глядачів співпереживати вигаданим героям. Переживання та емоції інколи досягали найвищих точок і зачіпали найтонші струни душі. З усіх учасників, на думку журі, найкраще перевтілювалися в образ свого персонажа: Шестак Анастасія та Мінчукова Марина - учениці 11 класу Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст., Карпіка Анна - учениця 11 класу Семенівського ЗСО І-ІІІ ст. № 3, Приходько Дар'я ( 10 клас) та Лось Анастасія ( 8 клас) - учениці Погорільського ЗСО І-ІІІ ст., Нестеренко Ксенія - учениця 6 класу Семенівської гімназії № 2.

Підведення підсумків супроводжувалось бурхливим обговоренням, члени жюрі постали перед непростою задачею із визначення переможців, оскільки кожен ансамбль майстерно висвітлив соціальні проблеми і своєю грою заслуговував посісти першу сходинку. Думки та аргументи з приводу того,  хто краще виступив, розходилися.

Переможцем у середній віковій групі став колектив "Мистецтво слова" Семенівської гімназії № 2 з номером "Людино, хто ти на землі?" (керівник Жукуляк А.Б.). Лаврову гілку першості у старшій групі здобув колектив учнів "Драйв" Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст. з постановкою "На межі"( керівник  Перекута Л.М.).

Інші команди учасники отримали дипломи у номінаціях:

Середня вікова категорія:

"Найкращий акторський ансамбль" - дитячий колектив "Надія" Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. № 1 ( керівник - Ткаченко А.М.);

"Оригінальність та виразність театральних костюмів" - дитячий колектив "Світоч" Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. № 3 ( керівник - Туряниця Т.М.);

"Оригінальне режисерське рішення" - дитячий колектив "Крок" Семенівської гімназії № 2 ( керівник - Прахоменко О.В.);

"Найкраще музичне оформлення" - дитячий колектив "Дзвіночок" Чорнорізький ЗСО І-ІІ ст. ( керівник - Шевчик Л.В.);

"Актуальна п’єса дитячого театру" - дитячий колектив " Крок" Погорільського ЗСО І-ІІІ ст. ( керівник - Заяць В.С.).

Старша вікова категорія :

"Найкращий акторський ансамбль" - дитячий колектив "Драйв" Костобобрівського ЗСО І-ІІІ ст. "( керівник - Перекута Л.М.);

"Актуальна п’єса дитячого театру" та "Найкраще музичне оформлення"- дитячий колектив "Позитив" Центр дитячої та юнацької творчості ( керівник - Солодовнік О.В.) ;

"Оригінальність та виразність театральних костюмів" - дитячий колектив "Крик душі" Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. №1 ( керівник -  Здота Н.С.);

"Оригінальне режисерське рішення" - дитячий колектив "Надія" Семенівський ЗСО І-ІІІ ст. № 3 ( керівник - Околот В.В.).