Засідання виконавчого комітету

Дата: 26.03.2019 14:42

27 березня 2019 року о 10:00 в приміщенні адміністративної будівлі відбудеться планове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Про затвердження фінансового плану КНП «Семенівський районний центр ПМСД» на 2019 рік.

2. Про схвалення проекту Програми фінансового забезпечення витрат та видатків, пов’язаних з діяльністю Семенівської міської ради, її виконавчих органів на 2019-2020 роки.

3. Про погодження «Програми управління комунальним майном Семенівської міської ради на 2019-2020 роки».

4. Про затвердження проектної документації «Реконструкція зали для фізкультурно-оздоровчих занять в існуючій будівлі Комунального закладу «Семенівський міській палац культури» по вулиці Червона площа, 7А у місті Семенівка Чернігівської області».

5. Інші питання.