Конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності

Дата: 09.04.2019 10:59

Фото без описуРозпорядженням  міського голови  від 08.04.2019 р. №70 « Про проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки об’єктів нерухомого майна комунальної власності міської ради» визначено термін проведення  конкурсу .

Конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності  по проведенню незалежної оцінки буде проведено 6 травня 2019 року.

З метою встановлення балансової вартості, забезпечення обліку та збереження матеріальних цінностей міською радою планується здійснити  незалежну оцінку двох об’єктів комунальної власності, а саме : пам’ятника, розташованого за адресою  Семенівський район, с. Медведівка, центр та майна, яке буде  отримано після демонтажу колишньої будівлі котельні в с. Карповичі по вул..Центральна, буд. 64 А.

Для організації та проведення конкурсу розпорядженням голови  також затверджено склад конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності та склад робочої групи, в повноваження якої входить підготовка інформаційного повідомлення про оголошення конкурсу, формування пропозицій щодо переліку претендентів, які будуть визнані учасниками конкурсу після перевірки підтвердних документів.

Відділ комунального майна