Модель сучасної бібліотеки: реалії та можливості

Дата: 10.04.2019 09:18

Фото без опису9 квітня в центральній районній бібліотеці відбулася зустріч міського голови Сергія Деденка з колективом бібліотеки з питань тенденції майбутнього розвитку бібліотечної системи Семенівської ОТГ.

Йшла мова про необхідність модернізації приміщення, яке має перетворитися на простір з яскравим дизайном, розміщення бібліотечних фондів читального залу на нових сучасних стелажах, встановлення мультимедійного екрану, планшетів, настільних ігор, створення зони відпочинку з можливістю випити чашечку кави та ін.

Сергій Іванович поділився з присутніми планами створення біля бібліотеки зони безкоштовного Wi-Fi та використання інноваційних мобільних технологій, та зазначив, що стрімке вторгнення цифрових технологій вимагає   радикальних змін усіх напрямів діяльності бібліотеки: від технічного оснащення до методів обслуговування, доступу до ресурсів та форм надання інформації. Відтепер роль і значення бібліотеки визначаються не тільки кількістю і різноманітністю її фонду, але й комфортністю послуг, які вона може надати.

Присутні всі разом шукали відповіді та варіанти вирішення існуючих проблем і планували перші можливі реальні кроки до їх втілення.

Тривала дискусія завершилася пропозицією створення проекту моделі сучасної районної бібліотеки.