Світ краси й друкованого слова

Дата: 16.04.2019 10:17

Фото без описуТворчість письменників рідного краю безцінна. Народжені ними рядки  хвилюють, радують, змушують замислитися - в них  вкладені душа і серце. Кожен рядок, кожне слово світяться красою життя, радістю існування на землі. Вони щільно зв’язані між собою: людина, її праця, її думи й почуття, її прагнення й мрії -  з красою рідної землі, з багатством і щедрістю природи.

Запрошуємо всіх шанувальників друкованого слова у неповторний світ прози Казановської Ганни Андріївни, жительки села Іванівка.  Вийшла в світ третя збірка творів під назвою «Неповторні зустрічі».

Ганна Андріївна має великий дар – вміння творити, викладаючи свої думки на папір. Це людина тонкої душі, яка вміє помічати прекрасне в буденному, осягаючи оком те, що сховане від байдужого погляду і здатне розкритися лише людині з чуйним серцем. Її невеличкі за розміром оповідання дуже змістовні і насичені, написані просто, але скільки мудрості і краси у тій простоті. Дитинство, юність, воєнне лихоліття, випробування, які випали на долю близьких людей з’являються у цих спогадах. Згадка, завітавши в думки, забарвлюється тими відтінками, в яких перебуває в цей час її душа, і минуле проживається знову й знову.  Письменниця дарує людям добро, бо вірить вона в те, що душі людські завжди відкриті для добра і ласки, для ніжності й любові.

Ознайомитись з новою книгою «Неповторні зустрічі» можна, звернувшись до центральної районної бібліотеки.

Бажаємо Ганні Андріївні міцного  здоров’я ще на багато літ, сили духу, творчої мужності, поваги та любові читачів і нових цікавих творів.

Галина  Старосік

Центральна районна бібліотека