Відбулася робоча зустріч з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини

Дата: 17.04.2019 14:32

15 квітня 2019 року в Семенівській міській раді відбулася робоча зустріч з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини, який реалізує проект «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в громадах Чернігівської області» спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту, Служби у справах дітей Чернігівської ОДА, Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Відділу ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області.

На зустрічі були присутні перший заступник голови Семенівської міської ради Сергій Єрьома, Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради, Служба у справах дітей Семенівської районної державної адміністрації та Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Наталія Кулікова проінформувала щодо впровадження механізму взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, про проблему торгівлі людьми, виявлення та надання допомоги ПТЛ, про можливість виділення фінансування на цю діяльність, створення інфраструктури для забезпечення доступу до допомоги постраждалим від торгівлі людьми в Семенівській міській раді. Обговорювались питання щодо підтримки та вчасного виявлення сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах та забезпечення захисту прав дітей на території громади.

Семенівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді