Сторічний ювілей відсвяткувала жителька міста Семенівки

Дата: 18.04.2019 16:14

Кожний 100-річний ювілей є гордістю району, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Коли чуєш про те, що хтось відсвяткував сторічний ювілей, підсвідомо починаєш вірити, що чудеса існують.

17 квітня свій 100-й день народження відзначила жителька міста Якименко Клавдія Микитівна. Проживає ювілярка в стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування одиноких та непрацездатних громадян.

Клавдія Микитівна є учасником бойових дій Другої світової війни, нагороджена багатьма медалями, серед яких медалі «За бойові заслуги» та «За Перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, радості та миру завітали до іменинниці заступник міського голови Сергій Єрьома, голова районної ради Василь Малкович, в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, вручили квіти та подарунки.

Бажаємо ювілярці життєвої наснаги та подовше радувати оточуючих своєю посмішкою та жагою до життя. Саме на таких людей, як Клавдія Микитівна, потрібно рівнятися нинішньому поколінню, вчитися у них мудрості та гідності, бути такими ж чуйними та надійними.