В постійних комісіях депутати розглянули проекти рішень двадцять першої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 24.04.2019 11:01

Фото без описуВчора відбулися два спільних засідання чотирьох профільних комісій міської ради.

У засіданні прийняли участь: міський голова Сергій Деденко, заступники міського голови Сергій Єрьома і Олександр Кравцов, секретар міської ради Олексій Желтобрюх, розробники проектів рішень та учасники АТО.

На розгляд комісій виносились такі питання:

• Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 року № 270 «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Семенівської міської ради, що підлягають приватизації у 2019 році.
  • Про надання згоди на прийняття на баланс міської ради вартості проектно-кошторисної документації.
  • Про внесення змін до базової мережі та структури відділу культури та туризму Семенівської міської ради по комунальному закладу «Семенівський міський палац культури».

Загалом на чергову сесію міської ради планується винести 27 земельних питань.

Серед питань, що опрацьовувались в постійних комісіях розглядалось надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою учасникам АТО, яке має тенденції до позитивного вирішення.

Розглянуті питання було рекомендовано винести на засідання чергової сесії із запропонованими пропозиціями.