До уваги жителів міста!

Дата: 26.04.2019 10:47

Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – детального плану території земельної ділянки, розташованої за адресою: м. Семенівка, вул. Привокзальна, 5 для будівництва АГЗП

У відповідності до «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.» (Постанова КМУ №555 від 25.05.2011 р.), та враховуючи рішення 11 сесії 7 скл. №191 від 23 серпня 2018 року щодо надання дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки, Семенівська міська рада замовила виготовлення містобудівної документації у ПП « Майстерня архітектора Травки В.А.» (сертифікат №000343 серія АР), ГАП Травка-Бабенко Ю.В.

Розгляд містобудівної документації відбудеться 16 травня 2019 року об 14:00 у малому залі приміщення районного будинку культури. Із зауваженнями та пропозиціями відносно реалізації містобудівної документації звертатися до Семенівської міської ради за адресою: 15400, Чернігівська обл., м. Семенівка, вул. Червона Площа, 6, (1-й поверх) тел. (04659)2-25-72, протягом 15 календарних днів з моменту виходу оголошення. Пропозиції подаються в письмовій формі. Відповідальна особа: Мирошник Юрій Сергійович.

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Додатки:

Проектний план (основне креслення) М 1:500.

Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі М 1:5000.

План існуючого використання території 1:500.