«Дитяче серденько, живи»

Дата: 26.04.2019 14:43

Одним із завдань в роботі Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є надання соціальних послу різним категоріям дітей та осіб і, насамперед, дітям та особам з особливими потребами.

Працівники Семенівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами, які є учнями Семенівського закладу загальної середньої освіти № 1, у квітні 2019 року взяли участь у проведенні Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під гаслом «Дитяче серденько, живи», яка спрямована на збір коштів для придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих обласних лікарень України, таким чином підтверджуючі те, що діти з особливими потребами, їх сім’ї не залишаються поза увагою нашої Держави і всієї спільноти, і завжди можуть сподіватися на підтримку з їхнього боку.

Семенівський МЦСССДМ