"Чорнобиля гіркий полин"

Дата: 02.05.2019 10:26

Фото без опису26 квітня у Машівській бібліотеці відбулась зустріч юних читачів з ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС Петром Костянтиновичем Шкуратом, присвячена 33-й річниці екологічної катастрофи.
На заході було представлено:
фото-виставка: "Чорнобилю немає забуття"; літературно-поетична сторінка;
Підготовлена цікава  екологічна інсценівка учнями Машівського ЗСО.

Захід провели Зоя Єрмоленко (бібліотекар) та Алла Крутько.

«Полин – сльозою омивається душа»

До 33-ої річниці Чорнобильської трагедії, яка сталася у квітні 1986 року в Хотіївській сільській бібліотеці відбувся захід «Полин – сльозою омивається душа». На захід були запрошені дорослі читачі та учасник ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Руденко Леонід Васильович. Присутні вшанували пам’ять загиблих та учасник ліквідації розповів про героїзм простих людей, які ціною свого здоров’я і навіть життя змогли зупинити 4 реактор ЧАЕС.

В Іванівській сільській бібліотеці відбувся усний журнал «Чорнобиля гіркий полин». До заходу були запрошені учасники ліквідації аварії: Бубен Володимир Михайлович, Горбатенко Олександр Михайлович, Єрема Василь Вікторович, Єрема Віктор Миколайович, Казановський Олександр Федорович, Кисіль Анатолій Степанович, Хміль Іван Макарович. Ліквідатори розповіли присутнім про катастрофу, про свої дії під час страшної біди. Сільський голова, Казановський М.М., виразив велику подяку своїм односельцям.  Для учнів іванівської сільської школи бібліотекар продемонструвала  документальну стрічку «Чорнобиль: до і після» та підготувала книжково-ілюстративний стенд «Чорнобиль немає минулого часу». Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих – поклали квіти біля пам’ятника.

За інформацією Семенівської ЦРБ