Шануймо живих, пам’ятаймо загиблих!

Дата: 10.05.2019 15:07

Фото без опису9 травня, вже традиційно, Семенівщина відзначає День Перемоги. Пам'ятний мітинг пройшов біля Монументу «Мати - Батькивщина», де на гранітних плитах викарбувані імена тих, хто віддав своє життя заради мирного майбутнього.

Із вітальним словом до присутніх звернувся перший заступник міського голови Сергій Єрьома. У своєму виступі він зазначив: « Цей день увійшов в життя кожного з нас, як день памяті, шани та поваги до творців Великої перемоги! Ми у вічному боргу перед ними за обірвану війною юність, самопожертву в боях за рідну землю, трудовий подвиг в післявоєнні роки. Честь і слава ветеранам, вічна пам'ять, глибока шана і людська вдячність, низький уклін тим, хто зараз, ризикуючи своїм життям, боронить рідну українську землю».

Про героїчний подвиг українців під час Другої світової війни говорили у своїх виступах в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, голова районної ради ветеранів України Володимир Медніков.

Також, на заході зібрались представники установ та організацій, громадських організацій, трудові колективи, військові, жителі та гості міста.

Учасники урочистостей вшанували загиблих воїнів у роки Другої світової війни хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Після завершення офіційної частини заходів у міському парку відбувся святковий концерт.

Саме в ці дні гранично ясно, що для країни побажання миру є найголовнішим. Тож нехай зігріває нас всіх незгасне світло перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім’я щасливого майбутнього нашої країни.

Час невладний над щирою вдячністю людських сердець, і скільки б не минуло років, пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме.

Хай мир і злагода панують на нашій землі!

Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим

Організаційний відділ міської ради