«Чисте довкілля. Роздільне збирання сміття в Олександрівці»

Дата: 14.05.2019 10:26

По програмі громадського бюджетування (бюджет участі) мешканцями Олександрівського старостинського округу було подано проект «Чисте довкілля. Роздільне збирання сміття в Олександрівці».

Згідно цього проекту, була подана заявка на придбання 2 контейнерів для пластикових пляшок, 1 контейнер для скляних пляшок та 2 урни на суму 10 тисяч гривень. Вважаючи на те, що при Семенівській міській раді є практика самостійного виготовлення контейнерів, ця сума може бути значно меншою.

Одним з пунктів програми розбудови інженерної інфраструктури громади є запровадження системи роздільного збирання сміття, що потребує встановлення контейнерів та урн для твердих побутових відходів, особливо в зонах відпочинку.

Ці заходи сприятимуть формуванню екологічної свідомості мешканців громади, особливо молоді, покращенню естетичного вигляду населених пунктів.

Пластикові та скляні пляшки  псують  вигляд та екологію навколишнього середовища,  бо їх можна знайти де завгодно.

Встановлення контейнерів буде поштовхом до  організації вивозу твердих побутових відходів, не тільки в місті Семенівка, а і в других населених пунктах громади, оформленню земельних ділянок під сміттєзвалища. Ці питання зараз актуальні та потребують розгляду.

В подальшому не виключена реалізація розсортованого сміття, надходження від якої можна буде направити на покращення екологічного стану населених пунктів громади.

Жителі села Олександрівка і навколишніх сел та селищ  звертаються з проханням  розглянути та підтримати проект «Чисте довкілля. Роздільне збирання сміття в Олександрівці»

В.о старости   Т. Коробко