Розпочалось голосування за проекти з громадського бюджету!

Дата: 15.05.2019 15:51

Шановні жителі громади!

З  15 травня по 15 червня 2019 року (включно) розпочалось голосування за проекти з громадського бюджету!

Вибір Проектів, які попередньо отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють жителі, що постійно проживають в Громаді та яким виповнилося 14 років та мають паспорт громадянина України, шляхом відкритого голосування у пункті голосування – в центральному холі приміщення Семенівської районної ради.

Відбір Проектів серед виставлених на голосування здійснюється на спеціальному бланку для голосування, який Ви можете знайти на сайті міської ради або в пункту для голосування.

На бланках для голосування жителі громади можуть вибрати з-поміж виставлених на голосування проектів не більше ніж за 2 (два) різні проекти.

Будьте уважні! Нумерація проектів змінена відповідно жеребкування, яке відбулося перед голосуванням, відповідно до Положення.

Перелік проектів для голосування Ви зможете переглянути на сайті міської ради (розділ «Громадський бюджет» - Перелік проектів для голосування) або в пункті для голосування.

Зроби свій вибір!