Депутати Семенівського району брали участь в обласній спартакіаді

Дата: 23.05.2019 08:52

Фото без описуЗа доброю традицією 21 травня на території навчально-спортивної бази Чернігівської СДЮШОР з лижного спорту, з метою популяризації здорового способу життя та залучення депутатів усіх рівнів до занять спортом, відбулася Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.

Розпочалися старти почесним парадом 16-ти збірних команд місцевих рад Чернігівщини на чолі з майстром спорту, заслуженим тренером України, головним суддею змагань Петром Лобасом та підняттям Державного прапора України.

Семенівський район представила збірна команда у складі депутатів районної та міської рад, в.о. старост. Очолював команду голова районної ради Василь Малкович.

Учасники змагань вступили у боротьбу за перемогу з п’яти видів спорту: футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. Наша команда гідно представила район. Так за результатами змагань з волейболу, ми маємо золото. Очолював команду міський голова Сергій Деденко. Друге призове місце, за підсумками балів, отримала наша збірна команди з шашок. Загалом серед команд-учасників збірна команда Семенівського району зайняла 10 місце.

Вітаємо переможців та дякуємо всім хто приймав участь в Обласній спартакіаді, бажаємо міцного здоров’я!