УРА! Канікули!

Дата: 27.05.2019 15:23

Фото без описуОсь і прийшли довгоочікувані канікули! Віддзвенів останній дзвоник, позаду залишились уроки, можна з легкістю вдихнути великий різноманітний ковток літнього повітря. Дітям ще не дуже хочеться розлучатися з шкільними друзями і в них буде така можливість, продовжуючи спілкування в таборах з денним перебуванням.

Відділом освіти, молоді та спорту організовано роботу дев’яти таборів з денним перебуванням на базах дев’яти закладів загальної середньої освіти Семенівської міської ради. Охоплено послугами відпочинку 448 дітей.

Чотирнадцять днів з 27 травня по 11 червня вируватиме життя у таборах. Кожен день буде наповнений новими враженнями, знайомствами, приємними моментами спілкування, захоплюючими конкурсами, змаганнями, екскурсіями, іграми. Гарного відпочинку!