« Краса землі моєї – діти, ростіть здорові і летить крилато!»

Дата: 28.05.2019 15:40

Міжнародний День захисту дітей – чудове свято!

Захист дитинства у всьому світі – це місія честі, любові, добра. Тож нехай 1 червня на нашій Планеті засяє щастям, засіяється посмішками малечі. Хай війни стихнуть від дзвінких голосів хлопчиків та дівчаток і добробутом наповниться кожна оселя.

В Костобобрівській бібліотеці-філії пройшло дитяче свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей.  У святі приймали участь діти молодших класів. Була проведена літературно-тестова гра «Дітвора  ми  -  українська».  Пройшлися маленькими «будиночками»-виставками бібліотеки. Зупинились на книжковій виставці, присвяченій Т. Шевченку, на якій Дарина Карабан  прочитала свій найулюбленіший вірш.

У вікторині  «Заморочки із бочки»  кожна дитина витягувала собі  запитання про казки і повинна була відповісти: хто головний герой в цієї казці, або хто написав цю казку...

За правильну відповідь у грі «Казкові загадки» кожен отримував солодощі.

Наприкінці свята діти малювали та писали на асфальті свої бажання: ким вони хочуть стати в майбутньому.

Це свято пройшло в радісній формі, всі задоволені.  Діти  батькам  дома сказали: «Мама, пішли до бібліотеки, там дуже цікаво!»

Усю малечу хочеться щиро привітати. Нехай світить сонце всім, а літечко теплом нас зустрічає і кожного в країну Дитинства повертає. Адже це чарівна, казкова пора, коли діточки – цвіт землі, майбутнє держави, огорнуті особливим теплом і ніжністю дорослих, батьківською та материнською любов’ю. Адже саме ми, сущі на Планеті, маємо захищати малечу від незгод, страждань, війни, створити всі умови, щоб виросли вони здоровими, милосердними, люблячими Україну - неньку, свій рідний край.

Так, зробімо все залежне від нас, дорослих, щоб кожна дитина була щасливою.

Тож повернімося в дитинство на хвилинку

І пригорнімо трепетно дитинку.

Віддаймо їм тепла свого частинку

І подаруймо мирну днину.

Нехай все збудеться неодмінно,

Нехай веселка різнобарвна грає.

Хай дітвора у мирі лиш зростає,

А Україна наша процвітає!

Зі святом Дитинства, любі діти! Добра, єднання, любові. Нехай доля дарує вам лише світлі миті життя.

Лариса Чапля

Бібліотекар Костобобрівської бібліотеки-філії