Засідання виконавчого комітету

Дата: 31.05.2019 14:15

3 червня 2019 року о 09:00 в приміщенні адміністративної будівлі відбудеться планове засідання виконавчого комітету Семенівської міської ради, на якому планується розглянути наступні питання:

1.Про погодження проекту рішення міської ради «Про звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року».

2. Інформація про роботу старостинського округу сіл Тимоновичі, Брониви, Заріччя, Калинівське, Луб’яне,  Медведівка, Чорнозем.

3.Про встановлення контингенту учнів, педагогічних ставок, погодження розміру батьківської плати та встановлення додаткових пільг за навчання дітей у КЗ «Семенівська дитяча музична школа» на 2019-2020 навчальний рік.

4.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Семенівської міської ради  на ІІ півріччя 2019 року.

5. Інші питання.