Семенівська міська рада продовжує забезпечувати житлом молодих лікарів

Дата: 04.06.2019 12:21

Фото без описуСеред багатьох проблем медичного обслуговування населення найактуальнішою є відсутність кваліфікованих фахівців у медичних закладах не тільки сіл, а й районних та обласних центрів. Не є винятком у цьому плані й Семенівка. Дефіцит кадрів пояснюється не тільки низькими у порівнянні до європейського рівня зарплатами медиків, а й відсутністю житла для них.

Міською радою для забезпечення житлом лікарів було прийнято програму «Забезпечення житлом медичних працівників закладів та комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я Семенівського району Чернігівської області на 2018-2020 роки».

Сьогодні міський голова Сергій Деденко вручив ордер від службової квартири лікарю сімейної медицини Вероніці Карпеко, яка працює у комунальному некомерційному підприємстві «Семенівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Слід відмітити, що це вже четверта квартира, яка передана лікарям та відремонтована за кошти місцевого бюджету.

Незабаром планується забезпечити житлом лікаря дерматовенеролога, яка також нещодавно почала працювати в Семенівській центральній районній лікарні.

Надання придатного для проживання помешкання дає змогу залучити до роботи в закладах та комунальних некомерційних підприємствах охорони здоров’я Семенівського району спеціалістів з дефіцитних медичних спеціальностей та зупинити міграційні процеси в медицині.

Організаційний відділ