В постійних комісіях депутати опрацювали проекти рішень двадцять другої сесії міської ради сьомого скликання

Дата: 04.06.2019 15:42

Фото без опису

4 червня відбулися два спільних засідання чотирьох профільних комісій міської ради.

Депутати розглянули ряд важливих питань, зокрема:

• Про виконання міського бюджету за І квартал 2019 року.
  • Про внесення змін до рішення міської ради від 20.12.2018 № 270 «Про міський бюджет на 2019 рік».
  • Про прийняття на баланс міської ради вартості проектної документації.
  • Про прийняття індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Семенівського району Чернігівської області у комунальну власність Семенівської міської ради.
  • Про надання дозволу на відчуження об’єкта комунального майна.
  • Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення на території Семенівської міської ради на 2019-2021 роки.
  • Про внесення змін до базової мережі та структури відділу культури та туризму Семенівської міської ради.

На чергове засідання сесії планується винести 25 земельних питань.

Питання про включення до переліку земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах (у формі аукціону), рішенням комісій виключено з порядку денного сесії.

Решту проектів рішень, які було розглянуто профільними комісіями рекомендовано винести на сесіїю міської ради.

Організаційний відділ