Для виконуючих обов’язків старост Семенівської міської ради проводяться навчання з питань цивільного захисту

Дата: 05.06.2019 12:23

З метою набуття та систематичного оновлення спеціальних знань, умінь і навичок з питань цивільного захисту, у період з 3 по 6 червня проходять навчання для виконуючих обов’язки старост Семенівської міської ради.

Основним завданням навчання є підвищення злагодженості, оперативності та взаємодії при виконанні завдань з організації управління в надзвичайних ситуаціях, та захисту населення і територій від їх наслідків, вивчення проблемних питань, що знижують рівень готовності, та визначення шляхів їх вирішення.

Навчання проводять спеціалісти Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

Організаційний відділ