За порушення Правил благоустрою передбачена адміністративна відповідальність

Дата: 12.06.2019 10:35

Семенівською міською радою постійно виконуються різнопланові роботи з благоустрою м. Семенівки: обслуговування доріг, озеленення міського парку,  видалення старих аварійних дерев, посадка кущів, дерев та квітів.

Власними силами працівників міської ради було відновлено та впорядковано джерело, що впадає в річку Дрестна. Кожної весни з березня по травень міською радою та небайдужими жителями нашої громади ведуться роботи з прибирання несанкціонованих сміттєзвалищ.

За порушення Правил благоустрою м. Семенівки, затверджених рішенням міської ради 22 квітня 2008 року, передбачена адміністративна відповідальність відповідно до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу ( від 50 до 100 неоподаткованих доходів громадян).

Міська рада закликає мешканців громади та суб’єктів господарювання вивозити відходи та сміття у спеціально відведені місця, або заключати договори з КП «Ревна» про надання послуг з вивезення побутових відходів.

Відділ житлово-комунального господарства та благоустрою міської ради