Вчора у Погорільцях планували ремонт доріг

Дата: 12.06.2019 15:56

Дороги – це життєво необхідні артерії, які потрібно постійно підтримувати у такому стані, що забезпечував би безперебійний і безпечний рух транспорту та пішоходів. Враховуючи, що проблемні дороги є не тільки на території міста Семенівка, а й між населеними пунктами міська рада продовжує роботи у даному напрямку.

Так, вчора, у селі Погорільці, міський голова Сергій Деденко, разом з старостою села, зустрілися з представниками проектної організації. Метою зустрічі було планування поточного, середнього ремонту дороги Семенівка – Погорільці. Також планується проведення ремонтних робіт ділянки дороги по вулиці І. Франка в с. Погорільці.

Організаційний відділ міської ради