Відбулось обговорення податків на 2020 рік

Дата: 14.06.2019 15:53

13 червня 2019 року в Семенівській міській раді відбулось засідання Круглого столу за участю працівників міської ради, громадськості та бізнесу.

Дана зустріч була присвячена обговоренню проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Семенівської ОТГ на 2020 рік».

Звертаючись до присутніх, міський голова Сергій Деденко, наголосив, що даний проект рішення є регуляторним актом, прийняття його здійснюється відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та зауважив, що мета зустрічі обговорення ставок місцевих податків, так як всі ставки  податків в проекті залишились  такі, які були прийняті у минулому році.

Обговорення проходило дуже жваво, залишилось ще багато цікавих моментів для обговорення, тому учасники «круглого столу» вирішили продовжити співпрацю та зібратися на ще одне засідання «круглого столу», яке відбудеться орієнтовно на наступному тижні.

Відділ економіки та інвестицій міської ради