У міському Палаці культури відбулись урочистості з нагоди дня медичного працівника

Дата: 14.06.2019 16:35

Фото без описуВже традиційно у третю неділю червня в Україні відзначають День медичного працівника. Це люди, які рятують людські життя, здоров’я наших близьких та рідних. Ті, хто першими зустрічають нас в цьому житті і знають про нас іноді більше, ніж ми самі про себе. Сьогодні, 14 червня, медичні працівники міста почали отримувати перші привітання. З нагоди свята у міському Палаці культури пройшов урочистий захід.

Під час концертної програми заступник міського голови Олександр Кравцов від імені міської ради та депутатського корпусу привітав працівників медичної галузі та вручив  Почесні грамоти  Семенівської міської ради за відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника:

-   КАРПЕКО Вероніку Сергіївну, завідувача Семенівською лікарською амбулаторії  загальної практики сімейної медицини;

-   РОМАНОВСЬКУ Аллу Анатоліївну, лікаря-педіатра Семенівської лікарської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини.

-   ЗОЩУКА Сергія Івановича, лікаря-стоматолога стоматологічного відділення комунального профілактично-лікувального закладу Семенівська центральна районна лікарня;

-   КИСЕЛЬКОВУ Тамару Олександрівну, молодшу медичну сестру з догляду за хворими інфекційного відділення комунального профілактично-лікувального закладу Семенівська центральна районна лікарня;

-   ПАНАСЕНКО Ніну Степанівну, молодшу медичну сестру стерилізаційної комунального профілактично-лікувального закладу Семенівська центральна районна лікарня;

-   ПОМОЗОК Ольгу Миколаївну, сестру медичну стаціонару приймального відділення комунального профілактично-лікувального закладу Семенівська центральна районна лікарня.

Також медичних працівників району з їх професійним святом вітали в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович, головний лікар КНП «Семенівський первинний центр медико-санітарної допомоги» Таїсія Іваненко, заступник головного лікаря КЛПЗ Семенівська центральна районна лікарня Андрій Можар,  голови профспілкових комітетів працівників охорони здоров’я району, помічник народного депутата України Анатолія Євлахова Петро Чирва.

Після усіх привітань та нагороджень творчі колективи  Міського палацу культури подарували присутнім святковий настрій та свої найкращі творчі номери.

Організаційний відділ міської ради