Результати голосування за проекти «Громадський бюджет 2019»

Дата: 18.06.2019 16:40

Фото без описуСьогодні експертною групою Семенівської міської ради за  участю представників громадськості відбувся підрахунок голосів за проекти «Громадський бюджет 2019», голосування за яких тривало з  15 травня по 15 червня 2019 року.

Всього до голосування було допущено 12 проектів:

1. Арт-об'єкт "I (серце) MASHEVE" (с. Машеве), бюджет проекту – 50,0 тис. грн.

2. Вуличний спортивний майданчик для фізичних занять з вагою свого тіла (м. Семенівка) -  44,9 тис. грн.

3. Оновлення комп'ютерного класу Семенівської ЗСО І-ІІ №5 (м. Семенівка) -  49,5 тис. грн.

4. "Мрії збуваються" (дитячий майданчик та зона відпочинку) (м. Семенівка)-  50,0 тис. грн.

5. Створення зони відпочинку для жителів села Костобобрів "Щаслива родина" (с.Костобобрів) - 50,0 тис. грн.

6. Облаштування хореографічного куточка в Семенівській гімназії №2 (м. Семеніква) -  22,0 тис. грн.

7. Видання фотоальбому "Семенівщина: історія та сьогодення" (м. Семенівка) -  30,0 тис. грн.

8. "Нам є, що лишити нащадкам" (с.Погорільці) - 50,0 тис. грн.

9. Ігровий комплекс типу "Гномик" або інші - подібні (дитячий майданчик) (м. Семенівка) -  50,0 тис. грн.

10. Чисте довкілля. Роздільне збирання сміття (с.Олександрівка) - 10,0 тис. грн.

11. "Квітуче місто Семенівка – вертикальне озеленення підвісними клумбами" (м.Семенівка)- 43,2 тис. грн.

12. Створення комфортної зони відпочинку в селі Машеве (с. Машеве) - 48,0 тис. грн.

За результатами голосування було визначено два проекти переможці, які набрали найбільшу кількість голосів:

проект № 2 - Вуличний спортивний майданчик для фізичних занять з вагою свого тіла (м. Семенівка), автор проекту Похилець Олександр Ігорович (412 голосів)

проект № 8 -  "Нам є, що лишити нащадкам" (с.Погорільці), автори проекту Заяць Віра Степанівна, Тимощенко Наталія Петрівна, Цирулік Олена Іванівна (284 голоси).

Проекти будуть реалізовані за рахунок коштів Громадського бюджету (бюджету участі) Семенівської міської територіальної громади у 2019 році.

Щиро вітаємо авторів проектів з перемогою!

З результатами голосування можете ознайомитись на сайті Семенівської міської ради в розділі «Громадський бюджет».

Відділ економіки та інвестицій міської ради