Анкета щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Чернігівської області до 2027 року

Дата: 20.06.2019 14:02

Облдержадміністрацією розпочато роботу з розробки проекту Стратегії сталого розвитку Чернігівської області до 2027 року.

Запрошуємо вас долучитися до процесу складання Стратегії шляхом проходження анкетування, результати якого разом з вашими пропозиціями будуть враховані при розробці цього документу.

Стратегія буде спрямована на всебічну розбудову області та вимагатиме зосередження фінансових, фізичних та людських ресурсів. Тому доречним є визначення думки мешканців області щодо пріоритетних цілей та напрямків подальшого розвитку Чернігівщини.

При заповненні анкети є можливість залишити свої особисті пропозиції, побажання щодо бачення подальшого розвитку області та шляхів покращення будь-яких сфер діяльності.

Анкета для жителів області розміщена за посиланням: