У міському Палаці культури відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби України

Дата: 21.06.2019 09:39

21 червня у міському Палаці культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби.

З професійним святом державних службовців та ветеранів державної служби  Семенівщини, привітав секретар  міської ради Олексій Желтобрюх та побажав їм щастя, міцного здоров’я, душевної рівноваги і комфорту, здійснення усіх мрій!

Почесними грамотами Семенівської міської ради з нагоди Дня державної служби нагороджено:

Коробко Михайла Едуардовича, начальника відділу організаційної, правової роботи та інформаційної діяльності апарату районної державної адміністрації;

Коротку Світлану Олександрівну, завідувача сектору фінансового забезпечення апарату районної державної адміністрації

Також державних службовців району з їх професійним святом вітали в.о. голови районної державної адміністрації Станіслав Черниш, голова районної ради Василь Малкович.

Після завершення офіційної частини заходу творчі колективи  Міського палацу культури  подарували присутнім свої найкращі творчі номери.

Організаційний відділ міської ради