Обговорення місцевих податків

Дата: 21.06.2019 15:51

Фото без описуСьогодні, в малому залі Міського палацу культури, відбулось вдруге засідання Круглого столу, в якому взяли участь працівники Семенівської міської ради, громадськості та представники бізнесу.

На засіданні йшлося про ставки місцевих податків та зборів на території Семенівської ОТГ на 2020 рік.

Цього разу представники бізнесу запропонували внести зміни по деяких позиціях земельного податку, а саме надано пропозиції по зменшенню ставки податку за лісові землі з 0,1% до 0,05%.

Також під час обговорення підприємці запропонували зменшити єдиний податок для ІІ групи платників з 18,5% до 15%, обґрунтовуючи це тим, що для малого бізнесу іде велике податкове навантаження.

За результатами обговорення було вирішено винести проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Семенівської ОТГ на 2020 рік» на профільну комісію міської ради на наступному тижні.

Відділ економіки та інвестицій міської ради